emdi

EMDI w ostatnich latach zbudował sobie pewną pozycję w czołówce polskich producentów. Każdego miesiąca jego muzyka jest odtwarzana przez ponad milion słuchaczy na Spotify, co uplasowało go w pierwszej 20 najczęściej słuchanych polskich artystów w tym serwisie oraz top 3 producentów.

Produkcje Roberta wydają największe wytwórnie muzyczne jak: Spinnin' Records, Soave, Future House Music, NCS, Revelead, Trap Nation, Magic Music, Lithuania HQ, Panther’s Groove, One Seven (disco:wax), Loud Memory (Sony Belgium), LoudKult czy CYB3RPVNK Music. Single i remiksy EMDI’ego wygenerowały ponad 150 000 000 odtworzeń.

Doskonale znacie go z legendarnego Sunrise Festival, gdzie od kilku lat jest już stałym bywalcem. Miał przyjemność pojawiać się też na takich festiwalach jak Electrocity i Global Gathering oraz w klubach w Polsce i za granicą.

2021 to prawdziwe pasmo sukcesów, które sprawiło, że dołączył do prestiżowej agencji SNRS MGMT.

Rok 2022 był kolejnym rokiem pełnym sukcesów. Występy na największych festiwalach w Polsce, w tym na głównej scenie Sunrise Festival u boku takich gwiazd jak David Guetta, Alesso, Alok czy Lucas & Steve oraz ponad 20 nowych utworów.

Rok 2023 rozpoczął się kolejnym kamieniem milowym – pierwszym wydanym singlem w Spinnin' Records.

Przewiń do góry