NEWSY

SNRS040 Digital Drift & Sean Ryan – Come Away

Polsko-brytyjski, trance’owy duet Digital Drift nie zatrzymuje się i prezentuje kolejny singiel z nadchodzącego wielkimi krokami, debiutanckiego koncept albumu, który ukaże się w SNRS już wiosną 2024 roku. Po entuzjastycznie przyjętych utworach „Never Fall Again” oraz „Here I Am” z Aneym, Krzysztof Prętkiewicz i Simon Gregory przygotowali naładowaną potężnym ładunkiem emocjonalnym, melodyjną produkcję z udziałem amerykańskiego artysty Seana Ryana, który na swoim koncie ma współpracę m.in. z takimi gwiazdami, jak ATB czy Somna.

Autorzy: Krzysztof Prętkiewicz, Simon Gregory
Produkcja:
Krzysztof Prętkiewicz, Simon Gregory
Słowa i wokal: Sean Ryan Holden
Publisher: Copyright Control

Ⓟ 2024 SNRS. Distributed by Sony Music Entertainment Poland

Ⓒ 2024 SNRS

SNRS039 EMDI & NAJA – Dancing Every Night

Dwie niezwykle utalentowane osoby, które z dumą prezentują rodzimą scenę dance nie tylko w Polsce, ale i poza granicami swojego kraju. Z jednej strony EMDI, marka sama w sobie. Przy jego setach i muzyce bawią się ludzie z całego świata. Partneruje mu NAJA, wszechstronnie uzdolniona producentka i wokalistka, która może pochwalić się wydaniami w popularnych wytwórniach. Ich wspólny singiel „Dancing Every Night” to melodyjny, energetyczny i bardzo pozytywny numer, z potencjałem na klubowy przebój nadchodzącego sezonu wakacyjnego.

Autorzy: Robert Gackowski, Natalia Jach
Produkcja:
Robert Gackowski, Natalia Jach

Słowa i wokal: Natalia Jach
Publisher: LD Media Publishing, Copyright Control

Ⓟ 2024 SNRS. Distributed by Sony Music Entertainment Poland

Ⓒ 2024 SNRS

SNRS038 Beat & Encore – Alone

Projekt Beat & Encore tworzy duet utalentowanych producentów z Polski. Adrian Zygier oraz Bartosz Barut już mogą pochwalić się m.in. występem na słynnym festiwalu UNTOLD, a także supportem takich gwiazd, jak Tiësto czy MEDUZA. W 2023 roku wyprodukowali ponad 40 mashupów i editów, granych w wielu klubach na terenie całego kraju. Ich debiutancki singiel w SNRS nosi tytuł „Alone” i jest zgrabnym połączeniem energetycznych brzmień, ciekawego wokalu i skrzypiec, tworzących idealną mieszankę, która sprawdzi się na każdym parkiecie.

Autorzy: Adrian Zygier, Bartosz Barut, Stijn Rutte, Levi Kotten
Produkcja:
Adrian Zygier, Bartosz Barut, Stijn Rutte, Levi Kotten

Słowa i wokal: Stijn Rutte, Levi Kotten
Publisher: Copyright Control

Ⓒ 2024 SNRS

SNRS037 KABO – Mind

Jego przygoda z muzyką elektroniczną rozpoczęła się około 10 lat temu, kiedy zainspirowany twórczością Avicii’ego próbował swoich sił tworząc pierwsze utwory w typowo wakacyjnych klimatach. Od tamtej pory przebrnął przez różne gatunki, by teraz zaskakiwać nowatorskimi, rozbudowanymi dźwiękowo produkcjami w stylu melodic techno. KABO prezentuje „Mind”, autorską wizję, która ma na celu przeniesienie słuchacza w zupełnie inny wymiar. To udany początek nowej drogi tego utalentowanego artysty, który z pasją podąża za marzeniami.

Autorzy: Kamil Bożek

Produkcja: Kamil Bożek

Publisher: Copyright Control

Ⓟ 2024 SNRS. Distributed by Sony Music Entertainment Poland

Ⓒ 2024 SNRS

SNRS036 Daazai & KAMA – Hooked On Your Love

Daazai to nowy, solowy projekt Dariusza Stelmacha, utalentowanego DJ’a i producenta z Wielkopolski, który odpowiada także za brzmienie m.in. TWISTERZ czy Hazy. W 2023 roku nakładem SNRS ukazały się dwa pierwsze single „Vroom Vroom” i „Closer To You”, z czego drugi trafił do najpopularniejszych polskich stacji radiowych. Numer „Hooked On Your Love” to bardzo udana kontynuacja obranej drogi w stronę melodyjnych dźwięków, będących połączeniem EDM i Pop. Utwór powstał we współpracy z amerykańskim wokalistą KAMA. 

Autorzy: Dariusz Stelmach 
Produkcja: Dariusz Stelmach 
Słowa i wokal: Timothy John Adam Gosden, Kama Thomas-Williams 
Publisher: Copyright Control, Galactic Music 

Ⓟ 2024 SNRS. Distributed by Sony Music Entertainment Poland 

Ⓒ 2024 SNRS 

SNRS035: Digital Drift & Aneym – Here I Am

Pod koniec 2023 roku zadebiutowali w SNRS fenomenalnym singlem „Never Fall Again”, który uzyskał wsparcie słynnej grupy Above & Beyond i wybrzmiał w ich radiowym show Group Therapy. Krzysztof Prętkiewicz i Simon Gregory, czyli polsko-brytyjski duet tworzący projekt Digital Drift kontynuują swoją trance’ową przygodę w drodze do debiutanckiego koncept albumu, który ujrzy światło dzienne wiosną 2024. Kolejną zapowiedzią tego materiału jest „Here I Am”, energetyczny i melodyjny numer z urzekającym wokalem Aneym. 

Autorzy: Krzysztof Prętkiewicz, Simon Gregory 
Produkcja: Krzysztof Prętkiewicz, Simon Gregory 
Słowa i wokal: Anna Sáfrányos 
Publisher: Involved Publishing Ltd, Copyright Control 

Ⓟ 2024 SNRS. Distributed by Sony Music Entertainment Poland 

Ⓒ 2024 SNRS 

SNRS033: Deerave, OUTKAZE – Quema

Utwór o hiszpańskojęzycznym tytule „Quema” powstał pod wpływem tęsknoty za ciepłym, wakacyjnym klimatem. Odpowiadają za niego dwaj polscy producenci Damian Szwaczyk i Sebastian Musiał. Połączenie tech-house’owych brzmień z latynoskim wokalem to idealny przepis na mix, który rozgrzeje parkiety w klubach podczas mroźnych wieczorów. W 2023 roku OUTKAZE zastosował ten sam zabieg przy wydaniu utworu "Movimiento", czego efektem była duża popularność w serwisach cyfrowych. Tym razem nie może być inaczej!

SNRS032: MISS HOPE & ENROSA – Keep On Believing

Dwa pierwsze single wydała w znanym labelu Chapter Eight, a na początku listopada 2023 roku zadebiutowała w SNRS singlem „Stronger Without You”, do którego powstał również teledysk nakręcony na wyspie Bali. Agnieszka Boryń aka MISS HOPE to nie tylko modelka, tancerka, influencerka i DJ’ka, ale również utalentowana producentka, czego dowodem jest „Keep On Believing”, kolejny utwór w jej dyskografii. Tym razem na wokalu usłyszeć można popularną na scenie Dubstep amerykańską wokalistkę, ukrywająca się pod aliasem ENROSA.

SNRS031: Emdi & Justri – Let’s Party On

Robert Gackowski aka EMDI to już prawdziwa marka na polskiej scenie EDM. Jeden z najpopularniejszych producentów w swoim kraju, który występuje nie tylko w najlepszych rodzimych klubach, ale i najdalszych zakątkach globu. Z kolei Justri to Margaryta Svydlo, młoda i niezwykle utalentowana DJ’ka pochodząca z Ukrainy. Kilka miesięcy po wydaniu przebojowego singla „Shine” z udziałem Ardo, Robert powraca do SNRS z utworem „Let’s Party On”, znakomitym bangerem, który z całą pewnością zatrzęsie niejednym parkietem.

SNRS030: Daazai – Closer To You

Pod koniec sierpnia 2023 roku nakładem SNRS Label ukazał się utwór „Vroom Vroom”, debiutancki singiel projektu Daazai, za który odpowiada utalentowany producent Dariusz Stelmach. Ten wszechstronnie uzdolniony artysta udziela się również pod innymi aliasami, dobrze kojarzonymi na polskiej scenie klubowej. Jego najnowszym dziełem jest kompozycja „Closer To You”, będąca połączeniem wpadającej w ucho melodii z oryginalnym wokalem. Pozytywny kawałek, który świetnie sprawdzi się podczas nadchodzącego karnawału.

Przewiń do góry