NEWSY

SNRS007: MESZI – AFTERPARTY

Meszi to prywatnie Mikołaj i pochodzi z Inowrocławia. Jest DJ’em z prawie 15-letnim stażem za konsoletą. W trakcie swojej przygody muzycznej zwiedził niemal cały kraj. Występował także w Holandii, Wielkiej Brytanii czy Czechach. Jak wiemy, każda impreza ma before, część główną i przede wszystkim musi mieć swoje afterparty. Oto swoisty hymn nawołujący do dobrej zabawy na afterach i nie tylko, ponieważ wszystkie drogi prowadzą na „Afterparty”!

SNRS006: NOT.ME – DON’T WANNA

Martin aka NOT.ME to polski DJ i producent tworzący muzykę house, którą wyróżniają nawiązania do stylu rave lat 90. W 2019 powołał do życia projekt NOT.ME, a już rok później wydawał w znanych labelach HEXAGON oraz Future House Music. Jego twórczość szybko przyciągnęła uwagę takich gwiazd, jak Don Diablo czy David Guetta. Kawałek pt. „Don’t Wanna” to energetyczny klubowy banger, obok którego nie można przejść obojętnie!

SNRS005: Paul D & Konrad S – Hypnotized

Paul D to pochodzący z Jeleniej Góry utalentowany DJ i producent, który na swoim koncie ma znane single „You Got Me” oraz „Feelin”. Z kolei Konrad S to całkowicie nowa postać na rodzimej scenie klubowej, z występami nie tylko w polskich klubach, ale również na Ibizie. W tym roku Paweł i Konrad łączą siły, czego efektem jest ich wspólny kawałek wydany pod szyldem SNRS. Z wielką dumą prezentujemy melodyjny numer zatytułowany „Hypnotized”.

SNRS004: MELO.KIDS & DYSSA – FALLING

Zremiksowali „Shape Of You” Eda Sheerana, „I Feel It Coming” The Weeknd czy „Symphony” z repertuaru Clean Bandit, a ich produkcje promowane są przez największe gwiazdy sceny klubowej jak Tiësto, Hardwell, Davida Guetta, Afrojack czy Fedde Le Grand. Melo.Kids dostali się również do ścisłego top 10 konkursu na remiks utworu Avicii’ego „Without You”. Teraz tajemniczy duet powraca z nowym kawałkiem „Falling”, nagranym wraz z projektem Dyssa.

SNRS003: EMDI & SOOBE – Turn

Lipiec 2021 roku to ważny moment dla dwóch polskich artystów występujących pod aliasami EMDI oraz SOOBE. Panowie szybko znaleźli wspólny, muzyczny język i na efekty nie trzeba było długo czekać. Najpierw interpretacja przeboju „Time After Time” z repertuaru Cyndi Lauper, a teraz uderzają z autorskim kawałkiem pt. „Turn”. Przyjemne, ciepłe wakacyjne brzmienia, okraszone ciekawym wokalem to mieszanka wybuchowa na tegoroczne lato!

Debiut w SNRS: MAVE – Can’t You See!

Bez wątpienia jest jedną z najciekawszych, najbardziej utalentowanych i najszybciej rozwijających się postaci na polskiej scenie klubowej. Znakomity DJ, który teraz jest gotów, by pokazać światu także swoje umiejętności produkcyjne. Pod aliasem MAVE ukrywa się Maciej Kwasek, Mistrz Polski DJ’ów 2019 roku. Jego debiutancki singiel „Can’t You See” pokazuje zupełnie nowe, melodyjne oblicze tego wszechstronnie uzdolnionego artysty.

Label SNRS debiutuje na scenie muzycznej!

Grupa SNRS powstała w 2021 roku z inicjatywy osób, dla których muzyka zawsze była czymś więcej niż tylko przeżywaniem ulubionych melodii i dźwięków. Za projekt odpowiedzialni są Marcin Granatowski, Kuba Leszczyński, Hubert Jasiński oraz MDT Production jako producent festiwali oraz wielkich imprez halowych. Wiele osób, które połączyła pasja, wieloletnie doświadczenie w branży, wiedza oraz przekonanie, że mogą wykorzystać to w taki sposób, aby także pomóc innym. W skład grupy wchodzi label, management oraz agencja bookingowa.

Nazwa SNRS nie wzięła się znikąd. Stoją za nią ludzie odpowiedzialni między innymi za organizację Sunrise Festival, jednego z największych festiwali z muzyką elektroniczną w Europie. W każde wakacje tysiące ludzi z całego świata odwiedza Kołobrzeg, aby bawić się przy muzyce topowych gwiazd sceny klubowej. Tworząc tak ogromne przedsięwzięcie, zauważyli, jak wielu jest utalentowanych muzycznie ludzi, dla których do tej pory nie było miejsca, gdzie mogliby rozwijać swoją twórczość i wprowadzać ją na nowy, bardziej profesjonalny poziom. Dlatego zaczęli szukać młodych producentów, DJ’ów i wokalistów, których będą mogli otoczyć wsparciem i pokierować w odpowiednią stronę.

Jak twierdzą założyciele: „Wiążąc się z danym artystą, chcemy, by poczuł się tutaj jak w domu. Dajemy pełną swobodę twórczą, doradzamy, ale niczego nie narzucamy. Oferujemy nie tylko pomoc w zakresie produkcji, bookingów, promocji i marketingu, ale jesteśmy także po to, aby przygotować całą ścieżkę rozwoju od podstaw. Doskonale rozumiemy artystów, bo sami przechodziliśmy tę drogę od podstaw i możemy wielu osobom oszczędzić popełniania błędów, które sami popełniliśmy. Uważamy, że jeśli ktoś ma talent i potrafi tworzyć ciekawe i oryginalne rzeczy, to należy dać mu szansę.”

SNRS tworzą ludzie, którzy na co dzień współpracują z wieloma znanymi markami i rozumieją jak tę wiedzę wykorzystać, by zaopiekować się talentem krok po kroku. Mają doświadczenie w zakresie wydawniczym, promocyjnym i produkcyjnym. Wspólnie zaplanują każdy kolejny etap kariery. Dlatego, jeżeli jesteś DJ’em, śpiewasz lub tworzysz muzykę, wierzysz w swoje umiejętności i czujesz, że możesz zawojować świat, koniecznie zgłoś się do SNRS! Swoje materiały demo można przesyłać do wytwórni, korzystając z formularza na stronie snrs.eu. Osoby odpowiedzialne za to przedsięwzięcie obiecują, że przesłuchają każde, a kiedy stwierdzą, że to właśnie Ty, na pewno się z Tobą skontaktują. Wydawnictwo będzie także ściśle współpracować z nowo powstałą fundacją Sunrise, wspierając nowe talenty.

Pierwszym wydawnictwem SNRS jest autorski singiel Krisa „Pressure”, który powstał z udziałem australijskiego duetu Hi Motive. Jego premiera zaplanowana została na 26 maja 2021, ale już wiadomo, że podpisano umowy z kolejnymi artystami, a ich produkcje ujrzą światło dzienne w ciągu najbliższych tygodni.

Przewiń do góry