NEWSY

SNRS012: B.R.T – Look At Me

B.R.T to utalentowany producent z Krakowa, który cały czas jest na fali wznoszącej, czego dowodem są coraz lepsze liczby w serwisach streamingowych, na których jego muzyki słucha blisko milion osób miesięcznie. Wydawał swoje kompozycje w międzynarodowych labelach, takich jak Soave Records, Hot Vibes Records czy Magic Records. Jego debiut w SNRS to utwór zatytułowany "Look At Me", który charakteryzują mroczne tech-house’owe brzmienia.

Autorzy: Bartłomiej Bujak
Produkcja: Bartłomiej Bujak

Mix/mastering: Adrian Pastuszak
Publisher: Copyright Control

SNRS011: MESZI – WOW

Po klubowym bangerze „Afterparty” Meszi powraca do SNRS z kolejną tech-house’ową produkcją, która ma wszystko by podbić największe festiwalowe sceny. Numer „WOW” charakteryzuje się bardzo głębokim brzmieniem, łącząc świeży groove z chwytliwą linią basową. Specyfika utworu jest analogiczna do setów, z których znany jest Meszi - na początku spokojniej, do coraz to mocniejszych klimatów. Fani klubowych brzmień z pewnością zrobią tytułowe WOW!

Autorzy: Mikołaj Meszyński
Produkcja:
Mikołaj Meszyński
Publisher: Copyright Control

SNRS010: SPLT – U GOT

Utwór pt. „U Got” to najnowsza propozycja od SPLT, czyli Patryka Stachowskiego, który został laureatem plebiscytu na Mistrza Polski DJ’ów 2020 roku. Ten niezwalniający tempa producent atakuje z kolejnym tech-house’owym singlem, który z całą pewnością zatrzęsie niejednym klubowym parkietem. Mocne brzmienie w połączeniu z hipnotyzującym wokalem daje numer, który po prostu musi pojawić się na Twojej każdej imprezowej playliście! 

SNRS009: Madkid & Eliasz – Till My Last Breath

Madkid swoją artystyczną drogę określa jako ciągłe szukanie, a twórczość jest dla niego aktywatorem emocji. Choć ma dopiero 21 lat, to już może pochwalić się współpracą z SBM Label, Kayaxem, ONIONWAVE, AGO, Pumą czy z samą Krystyną Czubówną. W 2017 roku zachwycił kompozycją, którą stworzył na potrzeby filmu „DIMENSIONS”. Produkcja o tytule "Till My Last Breath" to kawałek, który bazuje na przeciwieństwach. Imprezowy tekst Eliasza kontrastuje tutaj z wizją ostatniego tchu tworząc utwór, który jest swoistą metaforą życia.

SNRS008: Jay Bae & Tahoeca – Stay

Po ponad rocznej współpracy, której efektem było wydanie kilku dobrze przyjętych na scenie klubowej singli, panowie Jay Bae oraz Tahoeca wracają ze studia z utworem, który osadzony jest w klimatach Melody House. Ich nowa produkcja ukazująca się nakładem labela SNRS to bardzo energetyczny kawałek z wpadającą w ucho linią melodyczną oraz wokalem, który z całą pewnością będzie bardzo często nucony przez klubową i festiwalową publiczność.

SNRS007: MESZI – AFTERPARTY

Meszi to prywatnie Mikołaj i pochodzi z Inowrocławia. Jest DJ’em z prawie 15-letnim stażem za konsoletą. W trakcie swojej przygody muzycznej zwiedził niemal cały kraj. Występował także w Holandii, Wielkiej Brytanii czy Czechach. Jak wiemy, każda impreza ma before, część główną i przede wszystkim musi mieć swoje afterparty. Oto swoisty hymn nawołujący do dobrej zabawy na afterach i nie tylko, ponieważ wszystkie drogi prowadzą na „Afterparty”!

SNRS006: NOT.ME – DON’T WANNA

Martin aka NOT.ME to polski DJ i producent tworzący muzykę house, którą wyróżniają nawiązania do stylu rave lat 90. W 2019 powołał do życia projekt NOT.ME, a już rok później wydawał w znanych labelach HEXAGON oraz Future House Music. Jego twórczość szybko przyciągnęła uwagę takich gwiazd, jak Don Diablo czy David Guetta. Kawałek pt. „Don’t Wanna” to energetyczny klubowy banger, obok którego nie można przejść obojętnie!

SNRS005: Paul D & Konrad S – Hypnotized

Paul D to pochodzący z Jeleniej Góry utalentowany DJ i producent, który na swoim koncie ma znane single „You Got Me” oraz „Feelin”. Z kolei Konrad S to całkowicie nowa postać na rodzimej scenie klubowej, z występami nie tylko w polskich klubach, ale również na Ibizie. W tym roku Paweł i Konrad łączą siły, czego efektem jest ich wspólny kawałek wydany pod szyldem SNRS. Z wielką dumą prezentujemy melodyjny numer zatytułowany „Hypnotized”.

SNRS004: MELO.KIDS & DYSSA – FALLING

Zremiksowali „Shape Of You” Eda Sheerana, „I Feel It Coming” The Weeknd czy „Symphony” z repertuaru Clean Bandit, a ich produkcje promowane są przez największe gwiazdy sceny klubowej jak Tiësto, Hardwell, Davida Guetta, Afrojack czy Fedde Le Grand. Melo.Kids dostali się również do ścisłego top 10 konkursu na remiks utworu Avicii’ego „Without You”. Teraz tajemniczy duet powraca z nowym kawałkiem „Falling”, nagranym wraz z projektem Dyssa.

SNRS003: EMDI & SOOBE – Turn

Lipiec 2021 roku to ważny moment dla dwóch polskich artystów występujących pod aliasami EMDI oraz SOOBE. Panowie szybko znaleźli wspólny, muzyczny język i na efekty nie trzeba było długo czekać. Najpierw interpretacja przeboju „Time After Time” z repertuaru Cyndi Lauper, a teraz uderzają z autorskim kawałkiem pt. „Turn”. Przyjemne, ciepłe wakacyjne brzmienia, okraszone ciekawym wokalem to mieszanka wybuchowa na tegoroczne lato!

Przewiń do góry