O NAS

Od pomysłu i nieśmiałych rozmów, do finalnego projektu i jego realizacji. W tym miejscu chcielibyśmy przedstawić Wam naszą historię i opowiedzieć o misji, która przyświeca nam od samego początku.

Grupa SNRS powstała w 2021 roku z inicjatywy osób, dla których muzyka zawsze była czymś więcej niż tylko przeżywaniem ulubionych melodii i dźwięków. Za projekt odpowiedzialni są Marcin Granatowski, Hubert Jasiński, Kasper Jabłoński, Robert Gackowski oraz MDT Production jako producent festiwali oraz wielkich imprez halowych. Wiele osób, które połączyła pasja, wieloletnie doświadczenie w branży, wiedza oraz przekonanie, że mogą wykorzystać to w taki sposób, aby także pomóc innym. W skład grupy wchodzi label, management oraz agencja bookingowa.

Nazwa SNRS nie wzięła się znikąd. Stoją za nami ludzie odpowiedzialni między innymi za organizację Sunrise Festival, jednego z największych festiwali z muzyką elektroniczną w Europie. W każde wakacje tysiące ludzi z całego świata odwiedza Kołobrzeg, aby bawić się przy muzyce topowych gwiazd sceny klubowej. Tworząc tak ogromne przedsięwzięcie, zauważyliśmy, jak wielu jest utalentowanych muzycznie ludzi, dla których do tej pory nie było miejsca, gdzie mogliby rozwijać swoją twórczość i wprowadzać ją na nowy, bardziej profesjonalny poziom. Dlatego zaczęliśmy szukać młodych producentów, DJ’ów i wokalistów, których będziemy mogli otoczyć wsparciem i pokierować w odpowiednią stronę.

Wiążąc się z danym artystą, chcemy, by poczuł się tutaj jak w domu. Dajemy pełną swobodę twórczą, doradzamy, ale niczego nie narzucamy. Oferujemy nie tylko pomoc w zakresie produkcji, bookingów, promocji i marketingu, ale jesteśmy także po to, aby przygotować całą ścieżkę rozwoju od podstaw. Doskonale rozumiemy artystów, bo sami przechodziliśmy tę drogę od podstaw i możemy wielu osobom oszczędzić popełniania błędów, które sami popełniliśmy. Uważamy, że jeśli ktoś ma talent i potrafi tworzyć ciekawe i oryginalne rzeczy, to należy dać mu szansę.

SNRS tworzą ludzie, którzy na co dzień współpracują z wieloma znanymi markami i rozumieją jak tę wiedzę wykorzystać, by zaopiekować się talentem krok po kroku. Mamy doświadczenie w zakresie wydawniczym, promocyjnym i produkcyjnym. Wspólnie zaplanujemy każdy kolejny etap kariery. Dlatego, jeżeli jesteś DJ’em, śpiewasz lub tworzysz muzykę, wierzysz w swoje umiejętności i czujesz, że możesz zawojować świat, koniecznie zgłoś się do nas! Swoje materiały demo można przesyłać, korzystając z formularza na stronie snrs.eu. Obiecujemy, że przesłuchamy każde demo, a kiedy stwierdzimy, że to właśnie Ty, na pewno się z Tobą skontaktujemy.

Wydawnictwo SNRS Label będzie także ściśle współpracować z nowo powstałą fundacją Sunrise, wspierając nowe talenty.

Przewiń do góry