MAVE

Pod aliasem MAVE ukrywa się Maciej Kwasek, utalentowany artysta pochodzący z Łowicza, który pomimo młodego wieku w środowisku muzycznym obecny jest już od ponad dekady. W czasie swojej przygody z muzyką zagrał setki imprez w czołowych polskich klubach oraz występował na różnego rodzaju festiwalach, takich jak np. seria eventów EDM w warszawskim klubie Capitol, krakowskim Shine czy Holidays w Orchowie.

Jego przygoda z klubowymi dźwiękami zaczęła się na przełomie 2005 i 2006 roku, od pierwszych płyt i kaset z setami pochodzącymi z klubów Energy 2000, Ekwador i Sfinks. W 2009 roku zaczął prowadzić swoje pierwsze szkolne dyskoteki, a dwa lata później rozpoczął naukę gry na profesjonalnej konsolecie. Inspirował się twórczością takich artystów jak Laidback Luke, DJ Angelo, Chuckie i James Zabiela. Od 2013 roku skupił się wyłącznie na brzmieniach EDM, podglądając twórczość szwedzkich i holenderskich producentów.

Podczas swojej dotychczasowej kariery supportował światowej sławy artystów, takich jak Sick Individuals, Lucas & Steve, Blasterjaxx czy Garmiani oraz dzielił konsolę z czołówką polskich DJ’ów. Do najważniejszych osiągnięć MAVE’a należy zaliczyć oficjalny support projektu Dada Life w krzyżanowickim klubie Magic w 2015 roku.

Dziś jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych DJ’ów na polskiej scenie klubowej, w głównej mierze dzięki zdobyciu tytułu Mistrza Polski DJ’ów Clubsound DJ’s Cup 2019. Maciej jest również zwycięzcą i laureatem kilkunastu konkursów oraz turniejów DJ’skich. Dzięki swojej nietuzinkowej technice grania stopniowo zdobywał uznanie i zaufanie wśród managerów i właścicieli lokalów w całym kraju. Oprócz tego jest miłośnikiem dobrego house’u, wyszukanego EDM’u oraz melodyjnego techno.

Jednak to dopiero początek, wkrótce zrobi się o nim jeszcze głośniej dzięki kontraktowi z labelem SNRS, z którym związał się w 2020 roku. To kolejny ważny rozdział w karierze tego utalentowanego muzyka, który ujawnił się także w roli doskonałego producenta.

Przewiń do góry