si us plau

SI US PLAU to polski duet DJ-producencki, który od 2020 roku nie przestaje oczarowywać sceny muzyki elektronicznej swoim świeżym i chwytliwym brzmieniem.

Od rozpoczęcia projektu ich utwory uzyskały już ponad 11 milionów odtworzeń, plasując duet w TOP100 najczęściej słuchanych Polskich artystów na Spotify.

2021 rok rozpoczęlii singlem „Breaking Out”, który w zaledwie kilka miesięcy przebił barierę miliona odtworzeń na Spotify. Od tamtego momentu SI US PLAU regularnie pojawia się na playliście New Music Friday Polska, a ich ostatnie utwory „No Control”, „Toxic” oraz zwieńczający 2021 remix „Breaking Out” przyniosły duetowi trzykrotnie prestiżową okładkę playlisty Dance Alert na Spotify.

Ich kunszt elektroniczny docenił sam Tiësto, grając mashup SI US PLAU i publikując nagranie na swoich social media  oraz w Spinnin’ Records. SI US PLAU mają na swoim koncie oficjalne remixy radiowych przebojów Karoliny Stanisławczyk oraz Foothills, gdzie oba cieszyły się większą popularnością od oryginałów na portalach streamingowych.

Muzyka SI US PLAU trafia również regularnie na zagraniczne listy przebojów na platformach Shazam, iTunes oraz Apple Music  m.in. w Holandii, Rosji, Belgii, Brazylii, Włoszech czy Turcji.

Przewiń do góry